szukaj:

    Menu główne

Strona główna
KALENDARIUM
Logowanie
Rekomenduj Nas
Kontakt
KARCZMA
Artykuły
Dzwięki różne...
Mundury
Download
Malarstwo PL
Malarstwo USA
Galeria
Tapety
Linki
Nasz Baner!
DirectDrawError

    Kozacy

Nacje
Jednostki
Budowle
Bronie
Strategie
Klawiszologia
Problemy z win XP
Kody
FORUM
Dodatki
Antologia
Mod HH
Mod OC
Mod1
Mod Imperia

    Kozacy 2

Ogólnie
Battle for Europe
Prasa o Kozakach 2
Nacje i Jednostki
Parametry Jednostek
Budowle
Animacje 3D
FORUM
Galeria
Strategie
FILMOTEKA
Klawiszologia
Kody
Edytor
Wymagania
Wskazówki
Firewall i Router
Pomoc techniczna
Łatka 1.1
Łatka 1.2
DEMO
Nowe Mapy
CZARNA LISTA
Iron Man Mod
18 Century Mod

    Podbój Ameryki

Nacje
Jednostki
Budowle
ANIMACJE
SOLUCJE AC
Klawiszologia
Kody
FORUM
American Conquest
Fight Back
AC/FB Galeria
M&S mod
M&S Galeria
Punic War Mod
Punic War Galeria

DIVIDED NATION
Nacje AC: DN
Jednostki AC: DN
Budowle AC: DN
Marynarka Wojenna
Modele 3D AC: DN
MAPY AC: DN
Prasa o AC:DN
DN Galeria
Patch 1.86
AC: DN Editor Mod
Sons of Liberaty
Franco-Prussian Mod
American Civil War

EW Napoleonica
- Nacje EW
- Jednostki EW
- Artyleria EW
- Budowle EW
- Modele3D EW
- Modele3D Budynki
- EW Galeria
EW II
- Nacje
- Jednostki
- Budowle
- Modele 3D
EW II Galeria


NacjeAustria - ma wojska bardzo podobne do innych państw Europy Zachodniej. W XVII wieku ma jednak aż trzy jednostki specjalne są to opancerzeni muszkieterzy, piechota o nazwie Roundashir i kawaleria zwana Chorwatami.

Algieria jest to bardzo specyficzne Państwo w grze. Grając Algierią należy dążyć do jak najszybszego rozstrzygnięcia pojedynku na swoją korzyść, gdyż w miarę upływu czasu szanse Algierii na zwycięstwo maleją.

Anglia ma podobne wojska do innych państw Europy Zachodniej. W XVII wieku należy skupić się przede wszystkim na dobrych opancerzonych pikinierach i strzelcach
Holandia ma wojska takie jak inne państw Europy Zachodniej. W XVII wieku należy skupić się przede wszystkim na dobrych opancerzonych pikinierach. Strzelcy są tu jednostką specjalną.
Francja ma podobne wojska do innych państw Europy Zachodniej. Posiada też jednostki specjale. W XVII wieku dobrzy opancerzeni pikinierzy oraz standardowi strzelcy powinni być podstawą armii.
Piemont ma wojska takie jak inne państw Europy Zachodniej. W XVII wieku należy skupić się przede wszystkim na dobrych opancerzonych pikinierach. Strzelcy należą do standardu i są całkiem nieźli.

Polska w XVII wieku różni się znacznie od innych państw. Skrzydlata husaria jest najlepszą jednostką wojskową. Jednostki do wyłącznej ich dyspozycji to: Muszkieter z 18w. i Pikinier z 17w.

Portugalia ma wojska takie jak inne państw Europy Zachodniej. "Jednostką" specjalną jest tu stocznia, która potrafi strzelać tak jak wieża.
Prusy w XVIII wieku nie wyróżnia się niczym specjalnym. Standardowa piechota - pikinierzy, muszkieterzy i grenadierzy. Z kawalerii XVIII wiecznej najlepsi są kirazjerzy.
Rosja - chyba najmocniejsze i najłatwiejsze do opanowania państwo. Rosyjscy pikinierzy są najlepsi ze wszystkich. W bitwach morskich najlepiej spisują się fregaty wspierane jachtami.
Saksonia jest to zdecydowanie najlepsze państwo Europy Zachodniej. Z kawalerii XVIII wiecznej najlepsi są kirazjerzy. Po ulepszeniach dają radę nawet polskiej husarii.
Hiszpania - najbardziej znane państwo w grze. W XVII wieku ma jednostkę specjalną - są to opancerzeni muszkieterzy.
Szwecja ma wojska takie jak inne państw Europy Zachodniej. W XVII wieku należy skupić się przede wszystkim na dobrych opancerzonych pikinierach. Z kawalerii XVIII wiecznej najlepsi są kirazjerzy.
Turcja jest dość ciekawym państwem. Turcja nie może awansować do XVIII wieku. Na morzu Turcja jest równie groźna jak Algieria. Posiada bowiem Xebecki - statki, które są szybkie i równie silne co fregaty.

Ukraina na pierwszy rzut oka jest najsłabsza, ale w rękach wytrawnego gracza najlepsza. Statki są piętą achillesową Ukrainy. Jeśli gracie na wyspach lub za rzeką to Ukraina nie ma żadnych szans. Do dyspozycji są tylko galery i promy.

Wenecja jest podobna do innych państw. W XVII wieku należy skupić się przede wszystkim na dobrych opancerzonych pikinierach. W bitwach morskich najlepiej spisują się fregaty wspierane jachtami.

Czas generowania strony: 0.016s |