szukaj:

    Menu główne

Strona główna
KALENDARIUM
Logowanie
Rekomenduj Nas
Kontakt
KARCZMA
Artykuły
Dzwięki różne...
Mundury
Download
Malarstwo PL
Malarstwo USA
Galeria
Tapety
Linki
Nasz Baner!
DirectDrawError

    Kozacy

Nacje
Jednostki
Budowle
Bronie
Strategie
Klawiszologia
Problemy z win XP
Kody
FORUM
Dodatki
Antologia
Mod HH
Mod OC
Mod1
Mod Imperia

    Kozacy 2

Ogólnie
Battle for Europe
Prasa o Kozakach 2
Nacje i Jednostki
Parametry Jednostek
Budowle
Animacje 3D
FORUM
Galeria
Strategie
FILMOTEKA
Klawiszologia
Kody
Edytor
Wymagania
Wskazówki
Firewall i Router
Pomoc techniczna
Łatka 1.1
Łatka 1.2
DEMO
Nowe Mapy
CZARNA LISTA
Iron Man Mod
18 Century Mod

    Podbój Ameryki

Nacje
Jednostki
Budowle
ANIMACJE
SOLUCJE AC
Klawiszologia
Kody
FORUM
American Conquest
Fight Back
AC/FB Galeria
M&S mod
M&S Galeria
Punic War Mod
Punic War Galeria

DIVIDED NATION
Nacje AC: DN
Jednostki AC: DN
Budowle AC: DN
Marynarka Wojenna
Modele 3D AC: DN
MAPY AC: DN
Prasa o AC:DN
DN Galeria
Patch 1.86
AC: DN Editor Mod
Sons of Liberaty
Franco-Prussian Mod
American Civil War

EW Napoleonica
- Nacje EW
- Jednostki EW
- Artyleria EW
- Budowle EW
- Modele3D EW
- Modele3D Budynki
- EW Galeria
EW II
- Nacje
- Jednostki
- Budowle
- Modele 3D
EW II Galeria


Prasa o Kozakach 204.08.2005 (8.5/10)Juz by sie wydawac moglo, ze recenzje Kozakow 2 nie beda wychodzily. wielu z nas juz sprobowalo gre samemu, wyrobilo sobie lepsza lub gorsza opinie o grze. Jednak niemniej goraco jak poprzednio zapraszam do przeczytania i tej recenzji, ktora dala Kozakom 2 az 8.5 punkta w 10 stopniowej skali!


22.07.2005 (8/10)


Jakos dawno juz nie pisalismy o grze Kozacy II: Wojny Napoleońskie, która mozna sie juz cieszyc of polowy maja! Wydawac by sie moglo, ze czas na recenzje Kozaczkow 2 juz przeminal, a tutaj prezentujemy ciekawa recenzja gry, opublikowanej przez serwis GameTrance.pl. Bliższe informacje oo Kozakach 2 jak zwykle znalesc mozna na Naszej oficjalnej stronie!


15.06.2005 (9/10)


Gra Kozacy 2 Wojny Napoleońskie - cieszą się kolejnymi, dosoknałymi ocenami mediów. Dowodem może być dzisiejsza recenzja gry, która prezentuje Kozaków 2 w niezwykle korzystnym świetle, co potwierdza zresztą ostateczna ocena - 9/10. Cieszymy się z tego doskonałego wyniku, zachęcamy do lektury całości tekstu, przypominając jednocześnie, że informacje o grze Kozacy 2 znajdziemy również na Naszej stronie oraz FORUM!10.06.2005 (7/10)

Sztab VVeteranów ocenił Kozaków 2 Wojny Napoleońskie! W skali od 1 do 10 Kozaki Dwa dostały 7 punktów! Jest do dotychczas najostrzejsza recenzja jaka sie ukazała! Dlatego zachęcam do jej przeczytania wszystkich Kozaków!09.06.2005 (8/10)

Nowa produkcja firmy CDV, a jednocześnie kontynuacja strategicznego bestselleru - Kozacy 2 Wojny Napoleońskie - cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Nic dziwnego - premiera gry odbyła się niedawno, a całość prezentuje się naprawdę fantastycznie! Dowodem może być dzisiejsza recenzja gry, która pojawiła się na łamach serwisu Gry.onet.pl, a która prezentuje wszystkie zalety tego tytułu. Ostateczna ocena - 8/10 tylko potwierdza tezy zawarte w artykule, a my przypominamy, że bliższe informacje o Kozakach II znajdziemy na Naszej stronie! Serdecznie zapraszamy!07.06.2005 (8/10)

Dziś zapraszamy do przeczytania ciekawej recenzji gry, opublikowanej przez serwis Gamelog. Gra zyskała sympatię redaktorów serwisu oraz wysoką ocenę - 8/10. Cieszymy się z tej opinii, a bliższe informacje o samej grze znajdziemy do przejrzenia naszej strony oraz strategicznych dyskusji na Naszym FORUM!.Czas generowania strony: 0.01s |